Školní řád

3. června 2012 v 11:25 | Bem Camm Payne
Ahoj, protože se mi už v ředitelně objevil pěknej bordel a navíc tu chci pořádek, rozhodla jsem se udělat školní řád... Nebo spíš infočlánek :D
Perex

Školní řád

Když se zaregistrujete do školy elfů, tak se automaticky stáváte studentem 1. ročníku. Existují ale i vyjímky, kdy se můžete stát profesorem. Profesorem se můžete stát, když vystudujete nebo když se domluvíte s vedením školy.
Pokud se ihned nezobrazíte na seznamu členů, nešilte. Nemůžeme se vám věnovat čtyřiadvacet hodin denně. Ale do týdne by jste se mohli objevit na seznamu ;)
Registrace je otevřená vždy v červenci a srpnu :)
Studium probíhá jednoduše. I když nikdo nedorazí, profesor prostě o něčem blábolí v učebně a poté to zveřejníme na webu ;)

Falešné i pravé omluvenky podávejte v ředitelně.
Ale musím vás upozornit. Ředitelna neslouží jako spamovací koutek. Jednou jsem se tam po dlouhé době podívala a byla tam hromada nesmyslných příspěvků. Za spamování můžete dostat zhoršenou známku z chování a za opakované spamování můžete být vyloučeni.

V parku se jednou za čas konají takzvané "svatby" :Đ Stačí si napsat a my to vyhlásíme.

A potom další upozornění. Pokud nenávidíte skupinu One Direction, tak vám nedoporučuji číst články, u kterých bude upozornění, že se v daném článku něco o 1D vyskytuje. Toto vyhlášení platí od 3.6.2012.

V červnu nastává období zkoušek. Probíhá tak, že je v článku se zkouškami napsána od každého předmětu jedna otázka. Tyto otázky jsme buďto probírali, nebo na ně můžete znát odpověď z vlastní zkušenosti. Odpovědi poté odešlete na email skolaelfu@seznam.cz .
Vysvědčení odesíláme emailem a poté uveřejňujeme na blogu. Na výzu jsou podivné známky.
PŘEDMĚTY:
Fantastické - 1
Skvělé - 2
Ujde - 3
Trochu horší - 4
UČ SE! - 5

CHOVÁNÍ:
Slušňák - 1
Podivín - 2
Lump - 3

POVINNÉ VĚCI PRO POSTUP DO DALŠÍCH ROČNÍKŮ:
Pro postup do 2. ročníku musíte:
• splnit zkoušky ze všech předmětů
• koupit si výzbroj na hodiny Boje

Pro postup do 3. ročníku musíte:
• vlastnit veškerou potřebnou výbavu, která vám na konci šk. roku přijde mailem po splnění zkoušek
• splnit ročníkové zkoušky

O prázdninách je období zábavy. Každou neděli večer se pořádá elfí diskotéka a vyhlašuje se soutěž. Takže je o zábavu postaráno.
Elfoškolní rok trvá stejnou dobu jako normální školní rok.

Ve škole elfů se platí zvláštní měnou, Elfies.

O vánoce se pořádá společný večer, na speciálním chatu. Pokud někomu o vánoce chcete koupit 'dárek', kupte mu ho v krámku a na společném večeru mu ho dáte. Společný večer se koná 25.12. v 18:30.

Dále se ve škole elfů vydává časopis Crazy a Memekomixy.

Škola elfů je určena hlavně pro blázny. Byla založena na Folmících.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama